سه شنبه 8 اردیبهشت 1394  09:12 ق.ظ

نکات مهم در طراحی وب سایت

خرید vpn

ساختن یک وب سایت، با گرفتن تصمیمات مهم زیاد همراه است، که هر لحظه می تواند سرنوشت کسب کار شما را تغییر دهد. تصمیم های شما، تنها به نحوی طراحی وبسایت خلاصه نمی شود، بلکه باید بودجه را برای این کار در نظر داشته باشید.


برای این که شما یک وب سایت با طراحی بی نقص و کامل داشته باشید، مورد های بسیاری پیش رو دارید. ولی قبل از این که اقدام به طراحی سایت بکنید ، فاکتور های مهمی را باید بدانید که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

مخاطبان هدف شما چه افرادی هستند ؟ شما قصد دارید پیغام را به چه افرادی برسانید؟ و این که کدام از گروه های مخاطب مورد هدف شما، نقشی تعیین کننده مهم در طراحی سایت دارند؟

این مسائل به شما یاری می کنند تا بتوانید در مورد قالب، رنگ، لایه ها و محتوای سایت تصمیم گیری بکنید .

هدف خود را از مطالب محتوای داخل وبسایت بدانید ، زیرا وب سایتی که هیچ هدف کسب و کاری ندارد، نه برای شما مفید است نه دیگران .

در واقع باید بدانید که وب وبسایت شما چه منفعتی برای کسب کار شما دارد؟ آیا شما به امکانات بلاگینگ نیز نیاز دارید؟ یا صفحه وب وبسایت آسان کفایت می نماید ؟

برای سرمایه گذاری بر روی طراحی وب سایت خود، چه میزان پول دارید؟

میزان پولی که میخواهید برای طراحی سایت بپردازید، به بودجه شما امکانات اضافه مخصوص ای که مایلید بر روی سایت قرار بگیرد، بستگی دارد. در حالت عادی، بزرگان طراحی سایت بازاریابی اینترنتی پیشنهاد می کنند، تا زمانی که از ایده ای که در کسب کار دارید، مطمئن نیستید و این ایده ثابت نشده است، تعرفه ی سنگینی برای طراحی سایت نپردازید.

نیاز های خود از سایت هر چیزی که مایلید تا وب سایتتان حاوی شود را بر روی یک کاغذ بنویسید و این اطلاعات را به طراح سایت خود ارائه دهید. یا چنانچه طراحی سایت را شخصاً انجام می دهید، این نکات را به عنوان یک الگو ی راهنما در نظر داشته باشید.

ناوبری مسیریابی را در وبسایت تسهیل بکنید . این مورد ممکن است نیاز به کمی برنامه ریزی دقیق بیشتری داشته باشد. سعی بکنید در ارائه اطلاعات، تعادل ایجاد بکنید . نه اطلاعات کم در اختیار کاربران بگذارید، نه اطلاعات بیش از حد.

همین طور ، تعادل در مصرف از جلوه های عکس ی گرافیکی را در دستور کار خود قرار دهید. نکته دیگری که حائز ارزش است، نبود غلط در متن است. همواره متون محتوای سایت را از نظر نگارشی دستوری چک بکنید ، تا غلط ی نکرده باشید.

وقت ی که طراحی وبسایت شما به اتمام رسید و کامل شد، حداقل از 3 نفر بخواهید که طراحی وب وبسایت شما را با طراحی که در نظر داشتید میخواستید به آن برسید، مقایسه بازنگری کنند. سعی بکنید از افرادی مصرف بکنید که با اهداف بازاریابی شما همخوانی داشته باشند. چنانچه آنها از طراحی سایت، خوششان آمد و گفتند که استفاده از آن آسان است، میتوانید نتیجه بگیرید که وب وبسایت شما درست مناسب طراحی شده است.

چنانچه شما قصد دارید در سایت، کالاها را به فروش برسانید، قطعا ً از امنیت و سهولت فرآیند خرید، اطمینان حاصل نمایید. این نکات پایه ای و مهم به شما یاری می نماید تا با یک طراحی وبسایت اصولی، به اهداف کسب و کار خود، دست پیدا بکنید .


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic